درباره ما

صنایع چوبی نارون چوب برند ، فعالیت خود را با تکیه بر اندوخته غنی از تجربه و دانش از سال 1380 با مدیریت آقای صادق آزاد در کشور ترکیه آغاز کرد ، پس از طی 6 سال با انتقال کارخانه به ایران فعالیت خود را ادامه داد و هم اکنون با استفاده از برترین نوع مواد اولیه و استفاده از متخصصین خبره خود را به عنوان برند محبوب صنایع چوبی مطرح نموده است .

رقابت با محصولات مشابه خارجی ، ایجاد کسب و کار و تولید ملی و داخلی ،تولید بهترین مبلمان و سرویس خواب که به گفته اکثر مشتریان کیفیت به مراتب بالاتر از نوع خارجی خود می باشد ، از جمله اهداف بلند مدت مدیریت نارون چوب برند می باشد.

 

محصولات نارون چوب برند عبارتند از انواع سرویس خواب عروس و غیره به سبک های ترکیه ای ، عربی ، هندی و غربی ، انواع مبلمان اداری راحتی کلاسیک استیل ، انواع میز تلویزبون و ال سی دی ، انواع کمد دراور و ویترین .

همچنین کلیه محصولات تنوع رنگ داشته و به سراسر کشور ارسال می شود.

لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را با ما درمیان بگذارید و اطمینان داشته باشد نظر شما به منظور بهبود تولیدات ، برای ما بسیار ارزشمند است و مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

نارون چوب برند در شبکه های اجتماعی

نمونه کارهای بیشتر و جدیدتر ما را در اینستاگرام خواهید دید
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

اطلاعات تماس با نارون چوب برند

آدرس کارخانه و دفتر پخش : تهران – چهاردانگه – خیابان فارسیان – خیابان زارع – زارع 4 – نرسیده به تشک رویال – انتهای کوچه پلاک 7
تلفن پخش : 02155248519
تلفن همراه : 09126596979
Email : info@narvanwoodbrand.com
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به برند نارون چوب می باشد و کپی برداری از آن به هر شکل پیگرد قانونی خواهد داشت